O  F

 E  R  T  A

D a l e j 

C o f n i j 

BETON STEMPLOWANY.

Beton stemplowany to specjalistyczny rodzaj nawierzchni betonowej, której wygląd i fakturę kształtuje się przy użyciu specjalnych stempli z tworzyw sztucznych.Beton stemplowany może z powodzeniem zastępować lub uzupełniać nawierzchnie z kostki betonowej czy nawierzchnie wykonane z masy asfaltowej. Nawierzchnia betonowa jest w stanie doskonale imitować drewno, starą cegłę, piaskowiec, łupki lub otoczaki. Beton stemplowany wykorzystany może być do wylewania posadzek znajdujących się wewnątrz pomieszczeń, i na zewnętrznych.

POSADZKI METALICZNE NA BAZIE ŻYWIC    POLIASPARGINOWYCH.

Cechują się dużą odpornością na środki chemii gospodarczej. Nawet większość profesjonalnych, przemysłowych środków czystości nie jest w stanie uszkodzić powierzchni, ponieważ podłogi żywiczne charakteryzują się dużą biernością chemiczną.

Barwione w szerokiej palecie kolorów, z dodatkami perłowymi czy drobinkami brokatu. 

Alergicy mogą bezpiecznie stosować posadzki z żywicy, są one doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto sam jest alergikiem lub którego dzieci cierpią na różne alergie.

POSADZKI ŻYWICZNE PRZEMYSŁOWE.

Żywice epoksydowe i poliuretanowe służące do wykonania posadzek znajdują coraz szerze zastosowanie. Są one obok betonowych konstrukcji uznawane za najbardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, co determinuje ich uniwersalność. Ze względu na multum możliwości wykończenia powierzchni posadzki epoksydowe i poliuretanowe stały się alternatywą dla powierzchni betonowych. Łatwo utrzymać je w czystości, a obciążenie i ścieranie związane z poruszaniem się pojazdów nie prowadzi do zniszczenia gładkiej i jednolitej powierzchni.